AGA 200

3T Yatay Sürüş Kabinli Kargo Bisikleti

thumbnail

Funbix 200 teknik özellikleri

AGA 220.(3T.Yatay.Sürüş.Kabinli.Kargo.Bisikleti).Teknik.Özellikler
En: 90cm
Boy: 270cm
Yükseklik: 160cm
Ağırlık: 80kg
Fren: Arka.Çift.Teker.Hidrolik.Fren.Sistemi
Çekiş: Çift.tekerden.çekişli.diferansiyel.sistem
Ön.Teker: 20×2.10.Telli.Jant
Arka.Teker: 16×2.50.Boru.Jant
Motor: 48V.750Watt..DC.Motor
Akü: 48V.20Amp.4.Adet
Taşıma.Kapasitesi: 150kg.(Araç.ve.Sürücü.hariç)
Çıkış.Max.Eğim.    : 30%
Kabin: Polyester.Kabin,Polikarbon.Ön.Cam
Şarj.Süresi: 6-8.saat
Sürüş.Mesafesi: Ortalama.kullanım.koşullarında.40-50km
Kısa mesafede 100-150kg lık yüklerin taşınmasında alternatif çözüm olarak tasarlanmıştır. Büyük araçların giremeyeceği ve park etmede sorun olabilecek alanlarda etkilidir.1100litrelik bagaj hacmi ile karton ambalaj, plastik kasa, damacana gibi değişik malzemeler taşınabilmektedir. Kargo firmaları, gazete dağıtıcıları, fırın ve pastaneler için ekonomik, pratik yardımcı araçtır.AGA 220 Elektrikli 3T Yatay Sürüş Kabinli Kargo Bisikleti, şehiriçi dağıtımlarında kargo taşımasına ihtiyacı olan sektörlerde ,yakın mesafe ulaşımları için ideal bir alternatif araçtır.

25 km/saat hızı geçmeyen elektrikli bisikletler için sürücü ehliyeti ve araç belgesi istenmemektedir.Aracın maximum hızı 25 km/saattir. Pedal sensörlü elektrik motoru ve sürücün gücü ile taşıma mesafesi artmaktadır.

1 m3’lük bagaj alanı, arka kapaklar ile kolay kullanılmaktadır.
İniş, biniş ve kullanımı çok kolaydır. Yatay sürüş pozisyonu sürücüye kolaylık sağlamakla beraber güç aktarımını, dikey sürüş bisikletlerine göre % 50 artırmaktadır.

Saydam polikarbon ön koruma yağmurdan koruma sağlamaktadır. Dağıtım personeli ile deneme sürüşleri gerçekleştirildi ve gayet memnun kaldılar. Eğimli bölgeler sadece menzili biraz azaltmaktadır.Düz alanlarda menzil maksimum olmaktadır.

AGA 220 Elektrikli 3T Yatay Sürüş Kabinli Kargo bisikletinin sağ, sol ve arka kısımlarına reklam giydirmesi yapılabilmektedir.Yan Alanlar (85*130cm), Arka Alan (83*115cm) dir.Bu sayede, işletmelerin uygun logolu reklam görselleri koyulabilmektedir. Talep doğrultusunda üretim yapılmaktadır. İhtiyaca göre tasarımda değişiklikler yapılabilmektedir.