AGA 100

3 Tekerlekli İki Pedallı Gezi Bisikleti

thumbnail

AGA 100 teknik özellikleri

AGA 100 (3 Tekerlekli İki Pedallı Gezi Bisikleti) Teknik Özellikleri
En: 105cm
Boy: 205cm
Yükseklik: 170cm (Tenteli), 115cm(Üstü Açık)
Ağırlık: 45kg
Fren: Ön V Fren, Arka Hidrolik Disk Fren
Ön Teker: 20×2.10 Telli Jant,
Arka Teker: 16×2.50 Boru Jant
Maşa: Amortisörlü ön maşa
Bisiklet kültürünün gelişimine katkıda bulunmak için tamamen yerli imkânlarla üretilen AGA 100 İki Pedallı Gezi Bisikletleri aynı zamanda çevreyi de koruyan karbon salınımı yaratmayan tamamen kas gücüyle çalışan üç tekerli bir bisiklettir.

Her yaş grubunun rahatlıkla kullanabildiği iki kişilik bisikletler, gezinti keyfini yaşatırken fiziksel aktivite de sağlayıp sağlıklı yaşama katkı sağlamaktadır.
İki kişilik olması, sohbet ederek gezerken, paylaşmanın birlikte hareket etmenin güzelliğini de sağlıyor.
AGA 100 hayatı ve bir aktiviteyi paylaşmanın keyfini de yaşatıyor. AGA 100 sosyalleşmenin farklı ve eğlenceli bir şeklidir.

Alternatif bir ulaşım aracı olan bisikletin iki kişilik olması sohbet ederek pedal çevirdiğiniz için zamanın nasıl geçtiğini anlamadan spor da yapmış olmanızdır. Hem sohbet, hem spor, hem gezinti yapmak aynı anda mümkündür. Her yaş kesimine hitap etmektedir. Yaşlı gruptaki insanlar denge problemi olmadan rahatça kullanabilmektedir.

Egzersiz yapması gerekenler için hareket kabiliyetlerini geliştirerek sağlıklı yaşamlarına katkı sağlamaktadır.
Yaşlı insanların torunları ile nitelikli zaman paylaşımları neticesinde nesiller arasında olumlu iletişim sağlanmaktadır. AGA 100’e çocuk koltuğu aparatı ilave edilerek aile bisikleti haline gelmektedir. Bu şekli ile ailenizle hoş ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Özürlü insanlar, özellikle amalar yakınları ile özgürce özürlerini hissetmeden gezinti yapabilmektedirler.
Üzerinde yapılacak birkaç değişikle yerel yönetimlerin değişik birimleri için alternatif çözümler oluşturmaktadır. Gezinti alanlarında kiralamaya verilerek girişimciler için yeni iş fırsatı oluşturmaktadır.
Ayrıca reklam alanları bulunmaktadır.

Sağlığımızı ve çevremizi korumak, paylaşmanın güzelliğini keşfetmek için AGA 100 ile keyifli anlar yaşamak için siz de bu güzel alternatif ulaşım aracı ile tanışmalısınız.